янгол для курви

Ну, от, як завжди. Тільки я вирішую, що мені і одній не погано, тільки досягаю внутрішньої гармонії і починаю сприймати свою самотність, як свободу і отримувати від неї задоволення — з»являється хтось, кого варто, якщо не в душу впустити, то хоча б трахнути.

Ми познайомилися по роботі. В універі мене попросили «побавити» одного видавця, котрий мав надрукувати щось там для когось там… ньюанси я знаю, але вони вам не потрібні. Побавити — показати місто. Усі ж знають, що я гід по вихідних. 37 річний шатен, вище середнього зросту з примруженими очима і здоровим почуттям гумору сказав що поспішає, місто подивитися не має часу — іншим разом. Взяв номер телефону і скайп. Думала — так, для годиться. Ми переписувалися і зізвонювалися кожного дня, а через тиждень він приїхав зі Львова, щоб я таки показала йому місто.

Через пів-дня екскурсії, я вже почала подумувати, що цей чоловік вирішив отримати гіда на халяву. Апсолютно ніякої особистої зацікавленності мною він не видавав. Та й місто його наше не особливо здивувало — людина об»їздила увесь світ. Загальні фрази чемного туриста. А те, що гарно і турботливо ставиться — то видно, так з усіма — спосіб життя такий.

Ми повечеряли. Випили вина. Чудове, цікаве товариство. Скоріше б йти додому, бо спати хочеться. А на секс, він, бачу, не налаштований. Спати, то й спати. Скільки я вже бачила їх розумних, багатих і вродливих. Цей — далеко не перше місце в рейтингу.

Але зранку я таки подумала, що він чоловік хороший і варто витратити на нього ще пів-дня. Може колись знадобиться таке знайомство по роботі.

Ми поїхали в скельний монастир на березі Дністра. Я була там тисячі разів. Туристів туди вожу. Була, коли там натовпи людей, і коли там нікого немає. Коли спека, коли туман, коли морозно, коли злива. А в таку осінь я там ще не була.  Над лазуровою синню Дніста, в кришталевій тиші, сонце жмутами сипалося на золоте  і червоне листя. Говорити не було сил. Кемерон би всрався. Разом з Аватаром.

Не хотілося дихати, не хотілося жити — тільки цього неба напитися. Він тоді легенько доторкнувся  до моєї руки і запитав:

— Можна тебе поцілувати?

От вас часто запитували чи можна вас поцілувати? Мене особисто — жодного разу. Ситуація була дебільна, бо запитання було дитяче, і мода на нього 40 років тому минула.

Але, знаєте що? Такі запитання так і треба задавати таким старим курвам як я. Не треба такого питати у нецілованих дівчаток. Їх ліпше мовчки брати за руку, так щоб знала — не вирветься. І вириватися не хотіла. Їх треба, нахабно, дивлячись в очі тягнути до себе і цілувати. Приперти до стіни, гаряче дихнути на шию, цілувати пристрасно, а потім відвернутися… Вони таке ліпше запам»ятають. На все життя.

Правильно. Таке хвойдисько як я, можна було здивувати лише  запитанням про поцілунок. І лише це хвойдисько,  з висоти свого досвіду добре знало, як гарно-кіношно в цю мить побудувати обличчя. Щоб і запитання в погяді, і очікувана здивованість, і витримка, і… і навіть те, що в таку мить розумніше, взяти його за руку і сказати: пішли, погуляємо. і… опустити очі.

Цей чоловік ставився до мене, як до леді. І я мусила бути Леді. І не важливо, скільки членів побувало у мене в роті до цього.

В монастирі, ми стояли біля перил, дивилися на Дністер. Я легенько схилила голову на його плече. І він торкнувся своїми губами мого волосся.

— Ти така сильна і горда дівчинка. Я другий день хочу тебе поцілувати і боюсь, що не подобаюся тобі…

Мене це трохи дратувало. Це було не моє. Не мій спосіб, не мій стиль. Не моя вистава. Але чомусь мені захотілося кинутися цьому сильному чоловіку на шию і ревіти, і сказати, що я не сильна горда дівчинка, а загнана в хронічну втому ідіотка з купою проблем. І зразу ж ці проблеми йому розказати. Але на то курві досвід і витримка.

Поцілунок був.  …. дуже ніжним.

Думаєте, я не бачила невпевнених у собі придурків? Чи пікаперів-професіоналів? Чи так, не зможу правду від брехні відрізнити? Відповідь знаєте.

Я не знаю що ще додати. Ага, он звонить. Іду. Що то воно буде? Воно мені треба? Як думаєте?

 

 

 

 

 

Тихон

Тихон прийшов до мене після роботи, в 20.30. Їсти відмовився. Худющий, як завжди. Прийшов причепити мені люстру. Тихон вміє все. Я знаю його 12 років.

Я дуже люблю Тихона. Інколи я думаю, що він — найкраща людина, яку я знаю. Він завжди мене рятує. Коли мені погано, коли я реву, коли нічого не виходить. Тоді приходить Тихон. Колись ми зустрічалися. От я думаю, якби я залишилася з ним тоді, вийшла за нього заміж… Я б все життя його гризла, за три хвилини  вилізла б йому на голову, зраджувала, ревіла і думала, що вийшла заміж не за того. Бо Тихон замкнутий, нікому ні в чому не відмовляє, якщо говорить, то багато і для багатьох — нудно. Це було б точно. Я б довго йшла до розуміння, що з Тихоном можна бути щасливою вже і тут.

Зараз Тихон  живе з дівчиною — сильною, розумною, вродливою. З нею він став ЧОЛОВІКОМ. Чи то він сам ним став, а тому й дівчина хороша поряд з»явилася?.. Не знаю. Він надійний, спокійний, він все знає і він завжди врятує. І, як колись, я можу говорити з Тихоном годинами. Мені з ним, як ні з ким, добре лежати, читати, мовчати, подорожувати. Добре ридати у нього на плечі. Кожен такий раз закінчується тим, що Тихон починає мене цілувати і стягати з мене одяг. Я псіхую і виставляю його за двері. Я не можу з ним. Чому? Не знаю… Але знаю — Він прийде, коли мені буде погано. Він завжди мене врятує.

про депіляцію

Про те, як помирало кохання, я розкажу Вам трохи пізніше. Немає хвилі натхнення. Струя не та.

Я 3-й день не хожу на роботу. Сплю до обіду, курсую по маршруту холодильник-комп-диван. Хожу в халаті. Довге волосся якщо не робити укладку в»ється. Я кудлато-романтична. Мені подобається.

Одним словом — ноги я теж не брию. І все інше теж. Під пахвами — виключення. Бо то святе.

Звоню до Тихона.

-Привіт, я заскучала за тобою — кажу.

Про Тихона я напишу Вам згодом детальніше. Ви обов’язково повинні з ним познайомитися. Але уточню — він не гей. У нього є дівчина. Гарна і розумна. У справах, що стосуються «голубизни» Тихон перетворюється на похмурого мізантропа.

Мою замітку про гіда він вже читав. Йому особливо сподобалося про прищі на задниці. Інші мої друзі, яким впадло було писати коментарі, теж мені казали, що про прищі — прикольно. От я і довожу своєму любому Тихону, що тема про прищі на дупі попитом користується.

-Це тому, каже Тихон, що тема ця усім близька. Хоч раз в житті прищі на дупі були у всіх. Ти краще про депіляцію напиши.

У мене падає щелепа.

— Сонце! Що ти знаєш про депіляцію? Ти ж обличчя раз в місяць голиш, не частіше.

-Я брию яйці. Ну і все інше там теж.

Я підкурюю.

— Похвально, — кажу. — І, що?

— Напиши про ці прищики, які після гоління на яйцях вискакують.

У мене ще шок. Любий! Ти бриєш яйці? Для чого? Ну я дівчина, там все брию — це зрозуміло. Але ти!??

— Добре, я напишу — а що це змінить?

-Може є люди, які вирішили цю прблему?

— Котику, люди літають в космос, але проблему зайвого волосся вони не можуть вирішити. Ну, хіба що ти маєш купу грошей на якісь дорогущі салони. Може там щось знають. До речі, я одного разу в студентські роки, по дорозі додому з пар знала труси майже посеред вулиці. Так натерло свіже бриття — йти не могла. Спідницю залишила — уточнюю.

— Ого! Шкода, я поряд не йшов.

— Перестань.  Я тобі це до того, що ти не один такий, стражденний.

Ми ще з пів-години патякаємо по телефону,  з Тихоном таке рідко буває. Він, як і усі чоловіки не любить говорити по мобільному..

Потім сижу і думаю — ну для чого Тихон бриє яйці? Може його дівчина «кудлатому» міньєт робити не хоче? Не думаю. Врешті йому ж там можна просто постригти…

 

Я — історик. Навіть у цеї теми має бути історія. Залажу в інтернет : «Представники сильної статі робили депіляцію ще в Стародавньому Римі. У римських лазнях, де знатні люди проводили увесь день, видалення волосся було одним із найважливіших пунктів. Для цього вони використовували пінцет. »  Ги-ги! Треба це Тихону сказати, або зразу запропонувати спробувати))))))))))))) Нє, він не дебіл- не погодиться.

Особисто мені — не важливо — побриті у чоловіка яйці чи ні. Для мене набагото важливіше які квіти принесе він на перше побачення, і чи принесе він їх взагалі.  І як часто буде носити їх після того, як я матиму можливість перевірити, що у нього там з яйцями. Бо, зазвичай, після взаємної перевірки якості депіляції зони бікіні квіти носити перестають. Для чого, власне?

Знаю, багатьом подобаються дуже кудлаті чоловіки. Я не люблю, коли у чоловіка занадто зарослі груди і живіт чи спина, наприклад. Але якщо на ногах є волосся — я навіть рада — раптом у мене ноги будуть погано поголені — може він цього не відчує)) Врешті, у нашу епоху суцільного унісексу, хай би хоч хтось залишався сильним і з яскраво вираженими статевими ознаками. «Могуч, пахуч и волосат» кажуть про таких друзі-москалі.

Дорогі чоловіки — хочете — голіть яйці, не хочете — не голіть. Про квіти на побаченні не забувайте.

 

 

 

 

 

 

як помирало кохання

Коли у мене розрив у стосунках я страждаю невимовно. Хвилин 5-10 у мене жахлива істерика. Драматично-кіношна з німими риданнями і потоками сліз. Але довго лежати на дивані я не можу. Перше, що треба — випити. Для такого важливого діла є подруги. У них теж не завжди все гладко у стосунках з ПС (протилежна стать) (блін, звучить, ну майже ПМС )))) короче, привід випити знайдеться завжди. Навіть сам ПМС. Ги-ги)

Цього разу страждання продовжувалися хв 15. На 16-й хвилині я вже звонила до N. На 17-й вмивалася. На 18-й смажила яєчню — майбутню закусь. більше з мого холостяцького холодильника нічого не приготуєш. лід є. О, це ж заготовки на романтичний вечір з мартіні. сорі. сьогодні не буде романтики і мартіні. сьогодні буде горілка. і сьогодні буде весело. на 45 хв N стукала в двері-виймала горілку. на 120 хв п’яні і веселі ми вже їхали до Р—В. найгидкішого нічного клубу у місті. на пристойне не вистачало грошей, бажання одягатися-фарбуватися, ну, і по феншую душі, на сьогоднішній день нам саме сюди.   ДАЛІ БУДЕ…

егоїзм

Я кохала його безумно. Цілий рік. Якщо треба — боса у Сибір за ним пішла б. А тут розлюбила. За один день. І одну ніч. Бо він — егост, виявилося. Тепер сижу і думаю: може я теж егоїстка?

віршик

Скільки в світі щастя,

Стільки в світі горя,

Скільки зла на світі,

Стільки і добра,

І допоки буде місце для любові,

Доти буде з нами ненависть жива.

І не буде  сили,

Як не буде болю,

Доки є кохання,

Доти й самота.

І вино пізнати добре тобі годі,

Доки ти гіркого не зіп’єш вина.

 

 

Я-гід!

Я тиняюся Старим містом і чекаю наступну групу — їхати в Х—ин. Попередня група нагодувала і напоїла мене. Вся екскурсія була під дощем. Тепер я майже наскрізь мокра і п’яна. Захотілося курити і я присіла під монастирем урсулянок з цигаркою в зубах.

Вітер холоднуватий. Цікаво, що думають монахині, якщо бачать мене? Ги-ги. Бідна дитина, мабудь, думають.

Виглянуло сонечко. Блаженне сонечко. Світло — неймовірне. Фортеця — як у казці. Я підставляю теплому промінню обличчя. Тріпаю мокрими косима. Люблю своє волосся. Може на сонечку куртка хоч трохи підсохне? Самій стало смішно від цеї думки. Я регочусь. Я п’яна, мені всеодно. А п’яна я — бо я найкращий у місті гід! Ну, я так думаю.

Так приємно сонечку обличчя підставляти. Я під таке проміння і задницю б підставила, щоб прищів на ній не було. Завжди так роблю. Уявляю, якби я це зараз зробила. Ги-ги. Ні, це я вже не просто п’яна, я таки, видно ще й добре дурна, хоч і навчаюся в аспірантурі.

Сонечко сховалося. Холодно, блін. А ще в Х—ин їхати.

 

 

Моя перша замітка

Привіт! Це буде моя перша замітка) Мені 28 років. Мене звати Вільна. Я звичайна, сучасна, серйозна і трішки божевільна дівчина. Я думаю, що я дуже самостійна. Врешті, самозабезпечення (мішок картоплі з села від батьків рахувати не будемо) дає мені право так вважати. В мені досить оригінальності, щоб бути цікавою для людей. Я відкрита. Інколи занадто.

 

Мені завжди дуже хотілося писати. Щось хороше, щоб не жаль було часу і паперу. Журналістські підробітки, наукові статті, ессе для шуфляди, врешті — щоденники в моменти дипресухи. Оце і вся моя графоманська практика)) Я буду вести блог. Для себе і для тих, кому ця писанина видасться цікавою.

 

Я буду писати про все. Найбільше — про себе, свій світ і своїх друзів. Писати треба про те, що добре знаєш. Ну, хоча б починати з цього. Спробую надавати писанині літературного вигляду. Проба пера, якщо хочете. Але не плутайте це з щоденником.

Мушу попередити — буде багато відвертого, особистого. Інтимного.

Коментуйте — буду вдячна.