дзвінок Демона

Сьогодні.Купую орхідеї (був привід). У мене задзвонив мобільний у кишені. Продавець, кумедний такий дядько каже: «Вам чоловік дзвонить. Або коханець. Думаю, таки коханець.»

Виймаю телефон. Дзвонив Демон. Мій Демон. Демон моєї душі. Ні, я таки ніколи не збайдужію до цього чоловіка…

—          Так, —  верещу я. — Коханець!!!! – І тицяю дядьку під носа мобілку,  — Подивіться!!!!

Так ніби дядько знає, хто там у мене коханець. А там ще й не ім’я а лише номер, бо я видалила цей контакт. (Теж був привід).

Трубку я не беру. Перезвоню. Десь в спокійній обстановці.

—          А ви звідки знали що коханець? – питаю у дядька. А він лише посміхається.

Мабуть у мене дуже кумедний вигляд. Бо навіть сумна-пресумна тітка, що поряд продає зернята, починає посміхатися. Стримано так. Але щиро. Бо я така щира і дурна у своїй радості! І половина торгашів на метро Університет сміються. Ні, думаю, я. Це не величезне, егоїстичне, самотнє, дурнувате місто. Тут ще лекше бути відкритим і щирим – бо тебе ніхто не знає – можеш не кривлятися. І всім на світі розказати, що тобі дзвонить коханець.

—          Місяць же не звонив, зараза! – я регочуся. І бачу — ніхто мене не засуджує.  Люди посміхаються. Бо я довірила усім цим людям свою таємницю. І продавець квітів робить мені гарну знижку, хоч і не просила.

Потім я йому передзвонила.

Тішить. Що подзвонив. Так, ні про що поговорили. Але багато одне одному сказали.

кава у Жовкві

Скорочено. Ще одні вихідні у Львові були чудовими. Ми їздили в Жовкву. Маленьке містечко з ренесансною архітектурою. Величезна площа навколо якої – Ратуша, Костел, Замок… Дуже гарно. Мені, як гіду, знов була радість. І ще там є кав»ярня під назвою «Цукерня». Якби я робила своє кафе – воно було б точно таким…

Поки я помила руки, Янгол вже замовив каву і тістечка. Знаєте, як це, коли ВІН замовляє ту каву, яку ти любиш, навіть не запитуючи…

Я нічого не чекаю від Янгола. Точніше роблю вигляд, що не чекаю. Але я дуже не хочу його втратити.

 

хочу їсти

Блін-блін-блін! Я нічого не можу робити!!! Я постійно думаю про їжу!!! Я їсти хочу!!!

Та нє, я не голодна) але вчора ми з Свєткою поклялися худнути. Так щоб на 5 кг схуднути. За два тижні. Не те що я там дуже сраката, ні навіть навпаки, але досконалості зі схудненням немає меж. А тут я ще й виявила, що щось трохи поправилась! Свєтка теж. Ну, от ми і давай разом худнути.

Вчора я була щаслива жінка – їла собі, скільки хотіла ( я й так їм не багато і ті продуки майже безсмачні – то вівсянка, то гречанка, то рис недоварений), а це вже вирішила перейти на три банани в день. Бо хочу бути СТРУНКОЮ СТРУНОЧКОЮ!!!

І почався першй день мук Господніх! З самога ранку я думаю тільки про їжу. І не тому що дуже їсти хочеться. Я , часом , коли робота з туристами поглинала мене – просто забувала поїсти, і зовсім не хотіла. Я легко можу обходитися без їжі. Тоді, коли не думаю про неї.

А сьогодні я тільки про неї й думаю!!!

14.00. А Три банани, що мали розтягнутися в поїданні до 6 вечора вже давно з»їджені.

Цікаво, як там Свєтка. Тоже, зараза, мабуть мучиться.

Я починаю мріяти про рис. Відварений, напівсирий рис з оливковою олійкою, без солі……….. Ммммм…

І як я колись жила, поїдаючи щодня перше, друге і компот? Я їла копчену ковбасу і копчену рибу, салатики з майонезом, пиво з горішками, м»ясо на ніч, сир- косичку……. Ууууууууууу…

Потім я зрозуміла, що епоха щастя закінчилася – коли можна це все жерти і мати файний свіжий вигляд. У моєму житті з»явилася здорова їжа. Коли працюєш на трьох роботах – це не страшно – вівсянка зранку – три кави на протязі дня. Чай о шостій. І все зе бест! У тебе просто немає часу думати, що ти голодна. І ти – красуня! А коли приїздиш в село до мами, там починаєш напихатися фруктами, горішками, борщиком – теж нічого страшного – бо всі родичі вже в курсі – ти ніякої гидоти не поглинаеш, смаженого не їси, і не просіть. Меню в дні приїзду мусять підлаштовувати під мене.

І, раптом, якось сталося, що я погладшала! Караул!!! Рятуйте!!! Новий Рік на носі!!!

Худнути , ну,звичайно, худнути!!!

Це ж я в архіві сижу… Якась скотиняка могу віку за сусіднім столом витягла бутерброд з ковбасою і топче його, сучара, щоб наглядачка не побачила, з-під столу!!!!!!!!!!!!!!! Я на грані вбивства!!! Тримайте мене!!!!

боротьба за татка

Я не все встигла вам уточнити. Я знала, що у Янгола є колишня дружина і донька. Я не надавала цьому значення. Він їм допомагає, з донькою часто зустрічається. Для мене це, навпаки, було плюсом на його користь. Хочеш дізнатися про свого чоловіка все – розлучися з ним.  А якщо маєш клепку в голові – подивися, як чоловік відносить до колишньої – це може чекати і тебе – хоч знатимеш…

От воно і з’явилося – очікуване гімно. Нє, не накаркала. Просто ідеальних людей, стосунків і історіій не буває.

Надумала повертатися… Знайшла момент… Чого вона цього не зробила  — ну, хоча б місяць назад!  Я собі б продовжувала варитися в чудовому супі, в смачні і шкідливі інгридієнти якого входили стосунки з Демоном, безолаберне і самотнє життя, відчуття самодостатності і свободи… Хм, чому, коли смачно, то майже завжди шкідливо?

І, здається, чисто по-людськи я мала б піти – нехай себі сім’я об’єднається і буде всім велике щастя. Але, чорт забирай – я мріяла про такого чоловіка усе життя!!! Я почала звикати  до нього, почала звикати до відчуття, що є хтось, хто турбується про мене, і вміє це робити…

 

І, секс… До нього, я вважала, що кращого коханця за Демона не існує. Секс перетворював мене на дику тварину, я нічого не розуміла – тільки відчувала сильне до божевілля збудження і бажання бути підкореною, зламаною, взятою ним… Це завжди було за секунду до грані насилля.  Дикий, первісний секс…

Янгол відкрив мені інший світ. Він показав секс, як мистецтво. Я не бачила чоловіка, котрий би в сексі так досконало володів своїм тілом. Вміння розвинути процес по зростаючій… Ніжність, яка перетворюється на рай. Секс, наповнений коханям…

 

— Немає мови про вибір між тобою і колишньою – мова йде про тебе і мою дитину.

Я мовчу.

— Я хочу бути з тобою. І з донькою теж. Колишня не дає такої можливості.

Я мовчу.

— Ти ж не підеш? Ти ж будеш боротисяза мене? – термосить він мене за плечі.

-Боротися? З маленькою дівчинкою?..

— Мені потрібен час… Тепер вже мені потрібен час. А тиждень тому я думав тільки про одне – тільки б ти погодилась бути зі мною.

Він пішов на зустріч з донькою, а коли повернувся, більше ми про це не говорили. Так ніби нічого не сталося. І у мене вийшло бути веселою і безтурботною.

Я знову повернулася до Києва в архів. А на вихідні сама напросилася до нього в Львів. Я може і не збираюся боротися з маленькими дівчатками за любов татка, але… захотіла – тай поїхала. А може я теж малаенька самотня дівчинка. Та й боротьба тут далеко не між маленькими дівчатками. Просто де-хто вирішив маніпулювати батьківськимми почуттями. Брехні не люблю. Сказазала б – прости засранку – прости – повернуся! Ні, дитя вплутує… Це дійсно той засіб що виправдається метою?

Стояла за квитками в черзі і трясло мене – для чого я їду? Я скотина, так? Або ще гірше – приїду – а він мені – вибач, я тебе кохаю, але донька і все таке…

Це що поїздка для мазохіста?

Такий уважний і точний, Він не зустрів мене на вокзалі. Я вийшла з вагона останньою. На платформі було пусто. Мене  вже навіть не чекали? До горла підійшов гіркий клубок…

Прибіг через 5 хвилин. Просто стояв у заторі. І я не нарікала. Я була дуже рада його бачити!

 

 

 

 

така хуйова казочка

Тиждень я протирала сідниці по архівах, а на вихідні Янгол покликав мене до себе. У Львів. Уікенд? Лец гов!  (Не думайте, я не взялася на догоду Янголу вчити англійську, хоча, не завадило б.  Я — дитя 90-х : бойовички з гугнявим одноголосим перекладом мусили заміняти гувернанток. Це я пояснюю звідки цитати англійською). Ніч у смердячому плацкарті – і  Янгол ловить мене в обійми зі сходинок потяга.  Привіііііііііт!

Я навшпиньках переступаю поріг його новенької квартири. Все ще таке свіжньке, пахне ремонтом… Меблів ще мало… За вікнами сіріє світанок. Перший Львівський. Кохатися? Ну, звичайно- кохааааааатииисяяя!!!!!

Два дні безумного секс-марафону: у ліжку, біля ліжка, на кухні, у ванній,  в машині… І два дні Янгол бавив мене, як вередливу дитину. Що тобі ще купити? Чого тобі ще хочеться? Єдине чого я не встигла зробити – підтерти задницю 100-гривневою купюрою. А чого б і ні?

Ми гуляли Львовом. Янгол виявився чудовим гідом. А потім поїхали по замках – Золочів, Підгірці, Олесько. Те, що я взагалі люблю подорожувати – окрема історія. А от Підргірці були моєю давньою мрією. Уявіть, як воно: побачити місця, про які багато читала, впізнавала світлини з любого ракурсу, подивилася усі відео, наявні на ютубі… Погода зробила нам подарунок- ні вітру, ні туману, небо чисте, сонечко, і морозець ледве – так – більше для свіжості.

Я була схожа на радісне щеня.  А часом пригорталася теплим кошенятком і серйозно, з ніжністю, дивилася в його спокійні очі. Як  ще, врешті, я могла розрахуватися з ним за цю казку? Розрахуватися?  Ні, я таки безнадійна…

А Він світився від щастя. «Дівчинка моя…» шепотів на вухо. Потім робився показно-серйозним і казав «Але знай, так буде не завжди  насправді я нудний і скупий…»  і ми реготалися. Останні пісчинки притирання між нами зникли. Я знала його завжди. А він — мене.

Я жила з чіткою впевненостю у тому, що мій світогляд, якщо не правильний, то дуже наближений… Звикла до підлості, корисливості. Це реальність. Усі такі. УСІ. Більше чи менше.  І… все помінялось. Є в цьому світі людина не підла, не жадібна, відкрита, щира, сильна… Я довго опиралась. Шукала дефекту і не знаходила. Ні, мене не захопила буря емоцій, не знесло голову, відібравши адекватність, не кинуло у вир пристрасті і хтивості, як з Демоном, відібравши волю і гордість. З Янголом у моїй душі почала розпускатися біла квітка ніжності. Простоти і доброти.

Янгол влився у мою душу, як чиста джерельна вода в каламуть.

Коли ми з покійним дідом пасли худобу, обовязковою частиною цього свята було «почистити криничку». Дід знав усі малі і сильні джерела. Він показував мені замулені калабаньки під скелями і каменями. Потім ставав на коліна і своєю величезною долонею вигортав намул. Я дивувалася, як він не боявся поранитись, як не гидувався рідкого болота з прілим листям і травою. Вигортав усе до камінчиків, болота не було. Але вода скаламучена, брудна. І через кілька хвилин цю каламуть починали розрізати пульсуючі тоненькі потоки чистої прозорості. Спочатку вони чітко виднілися, йшли кучериками, як димок.  За годину калюжка ставала чистим дзеркалом небес, з біленьким пісочком на дні. Можна було пити. Якщо ви не чистили джерел,  ви не знаєте, як молитись…

 

Удар під дих було нанесено у неділю вранці. Я навіть не звернула уваги, що він говорить з кимось по телефону…

—          Звонила моя колишня дружина. Вона хоче повернутися. Заради доньки…

добралась до інтернету!

Не дивуйтеся, що мене давно нема. Я нікуди не пропала. Я гастролю! Жаба-мандрівниця. Насправді я поїхала в Київ по своїх аспірантських справах на місяць. А в столиці країни, що впевнено прямує до Європи… Ні, я не можу сказати, що інтернет тут поганий, просто в гуртожитку №» на благодатній Троєщині,  де я благополучно знайшла прихисток, вай фай не передбачено. Звиняйте.

 

Ну, то таке. Я давно і відверто вам усе розповідаю. Кожен коментар для мене  — то як солідний гонорар))) ну, добре – як подарунок. Як свідчення щирості і небайдужості людей, котрі поряд зі мною. А це –дуже багато. Я не посоромилася поділитися лінком зі своєю давньою знайомою. Коли на папір лягали мої перші кострубаті рифмовані стрічки, я з замиранням серця і відкритим ротом слухала її вірші. Я дуже хотіла, писати як вона. Емоційно, проникливо, сильно. «Я завжди читаю твій блог» — сказала Вона мені. І я подумала, що якщо є люди (а я знаю, що вони є і їх багато), які це читають, і знаходять тут щось для себе, то немає значення, що воно там буде далі – зі мною, Тихоном, Янголом, Демоном, тими іншими , з ким ще не встигла познайомити… Головне – ми всі маємо щось спільне… Розуміємо одні одних. Правда ж?

Я одразу скористалася моментом і попросила у неї чогось новенького почитати. Маю дозвіл і з вами поділитися.

ОЛЕНА ВІТЕР

моїм пальцям так добре жилось у твоїй долоні

майже зручно – так затишно тепло хоча й незвично

ця криївка була недосяжною для прокльонів

і вчувались тут пристрасті й забавки чоловічі

пахло морем арктичним

вітрилами і штормами

тютюном

і горілкою з перцем

намоклим светром

і продажним портовим коханням

й листом до мами

і міцним слівцем

і липкими обіймами смерті

закривавленим лезом ножа

і хмільним азартом

лісовими хащами

глицею

і смолою

молодечим гонором

і диким бажанням фарту

вовчим лігвом

порохом

гарячим металом зброї

автобанами

швидкістю

пилом

адреналіном

тренажерними залами

кортами

і човнами

альпіністською ватрою

і горами синіми

брутальними жартами

і еротичними снами

і вустами жінок

тих котрих ти любив раніше

ще донині їх пестощі живлять твої судини

щось задовго блукаємо кварталами зимними

відпусти – моїм пальцям раптом забаглося віршів

 

 

 

 

*********

все що маєм на двох із тобою — це мало чи ні –

одинадцяте небо готельне і грона рясні

запилюжених зір й потемнілі поверхні скляні

а також під ногами чуже і невмиване місто

 

дику ніч що вмирає на наших губах а іще

це хмільне позачасся сповите травневим дощем

мить коли поцілунку метелик присів на плече

й розуміння того що з одного ми зліплені тіста

 

зачаклований ліс наших пристрастей – сніг і вогонь —

і розбуджені світлом сумління й суцвіття долонь

кволе передчуття божевільних взаємних безсонь

і можливість назавжди піти й неможливість мовчати

 

ти вивчаєш напам’ять мене наче правила гри :

провінційне кохання – це так до якоїсь пори –

говори мені милий давай говори говори

ти ж іще не підозрюєш навіть – це тільки початок

***

Знявши зміїну шкіру стаєш нагою –

Табула раса – сніжна рівнинна цнота.

Тепла мішень для демонів і героїв,

Хитросплетіння звуків, бажань і плоті.

 

Ти — під прицілом. Скорено і смиренно

Ждеш поцілунку завжди сліпої кулі.

…і почорніють трави, і стане темно,

І посивілий обрій повіки стулить.

 

Втратиш останні сили і ледь помітно

Клавіші пальців перебере судома.

Стільки отого болю – що дна не видно.

Скільки отого щастя – ще не відомо.

 

Струни артерій рвуться в гарячі клапті,

Густо кривавлять, скрапуючи у тишу…

Шкіру зміїну травам оцим залишиш.

Хтось її знайде й мовчки жбурне в багаття.

 

 

 

Секс з Бендерою

Привіт! Вам цікаво, хто мене заміж кличе? Янгол, звичайно. А хто ж іще?

Він знову приїхав до мене на вихідні. Ми кохалися, він схилився наді мною і сказав:

— Я кохаю тебе. Переїзди до мене у Львів.

— Переїду. Якщо ти не змушуватимеш мене голосувати за Тягнибока і носити Бендеру на грудях.

Знаєте, я не проти націоналізму. Я проти всіх. Коли хтось із моїх знайомих починає доводити, що націоналісти — придурки, що майбутнє нашої країни з великою Матушкой-Расієй, мене шляхи трафляють від огиди — синдром холуства. Я з хворобливою гордістю буду доводити, що український націоналізм- чистий патріотизм. То ОУН(м) запроданці, а ОУН(б) — хороші. А ви не знали? Та як вам не соромно?

Коли ж з іншого табору, бризкаючи слиною, розказують, який Бендера герой, я дуже цинічно уточнюю, що герой — це той, хто переміг, а не покрив себе ганьбою поразки, занепастивши ціле покоління. Молодці які: стріляли у спину рядянським солдатам, коли ті боролися з найстрашнішим злом — фашизмом.

Одним словом, мене не трахає, хто з них правий, а хто винен. Я терпіти не можу, коли люди, як зазомбовані, з блиском в очах доводять якусь одну з дебільних політичних версій. Є одна правдива версія: політика — гімно. Війна- болото. Немає там білих і пухнастих. А от подратувати слинобризців з одного чи іншого табору — суцільне задоволення.

Та, менше з тим. Лишимо політику, а то моя розповідь застигла у дуже пікантній позі.

В такий дурнуватий спосіб я дала згоду на спільне проживання, і плани на майбутнє. Тільки попросила часу до літа — мушу закінчити цей навчальний рік аспірантури тут. Щось я боюся зопалу сунути голову в це солодке ярмо. Так про шлюб моя прабабця казала.

 

Янгол, натерши на члені піхура ( бо який дурний бачив без перерви кохатися дві ночі підряд), помчав до свого Львова, а я, перехресившись, коли він врешті з мене зліз, попленталась на роботу- вперше в житті мені не хотілося сидіти в маршрутці. Точніше — не моглося.

Заходжу до М. Ми з Янголом приходили до неї на каву на вихідних.

— Ну, як він тобі? — питаю. До речі, М. — це моя добра фея. Це — наймудріша жінка в світі. Після моєї мами. Але ця- прагматичніша і цинічніша.

— Будеш дурна, якщо його втратиш. Він — диво.

-Ага, кажу,- диво. Тільки це диво мене не знає, не розуміє, і зрозуміти не здатне. А я в міру свого пролетарського сільського виховання, поняття не маю, що він доводить мені, плутаючи українські слова з англійськими. Цитуючи дуже відомих, невідомих мені людей. Ми не те що різні — ми зовсім різні. З ним я не можу бути собою — я стаю стриманою і спокійною — а на скільки мене вистачить? Чорти полізуть з мене рано чи пізно.

— То будь з ним собою.

— Це не можливо. Це — як танцювати в церкві…

— То тримай своїх чортів на короткому повідку. Мусиш визначитися — чого хочеш. Самореалізація виглядає дуже по-різному. Ти хочеш сім»ю? Кар»єру? Кохання? Ці речі не завжди пакуються в одну теку. Врешті — сімейний затишок і кар»єра тобі з ним забеспечені. Крім того — він закоханий у тебе. Це добре.

— Розумієш, з колишнім (Демона маю на увазі), ми рідко бачилися. Але ці зустрічі були сповнені такого драйву, такої пристасті! І, ми розуміли одне одного. З напівслова, напівпогляду. Він заходив, а я вже знала, що він скаже. Відчувала. Ми любили одні й ті ж фільми, книги, музику. Сміялися з жартів. Ми говорили на одній мові. Він починав фразу, а я закінчувала. А біля Янгола мої інтелектуальні здібності і освітній рівень виглядають сумно, як нетрахана корова.

(До речі, я не дуже впевнена, що нетрахані корови сумні. Швидше — вони роздратовані. Але це не має відношення до попередньої розмови. Нехай буде, що сам факт нетраханої корови дуже сумний.)

— Дуже добре, тільки ти сама казала, що колишній, не те що уваги не звертав, а навіть не помічав твоїх проблем. Хіба що ти сама допомоги просила. Мала принижуватися. А цей, он, сам сказав, що тобі чоботи нові треба. І потяг тебе їх купувати. І не тільки чоботи.

— Правда, кажу. — Тільки що мені робити. Як жити?

— Не сприймай все так серйозно. Спробуй. І сприймай це, як гру. Приміряй на себе цю роль. Хорошої чемної дівчинки, дружини, господині. Хто зна — може ще й сподобається. Не відносся до цього серйозно. Це буде просто гра. Врешті — сюди ти завжди повернутися встигнеш. Що б там не було — це буде цікава пригода. Ти поїдеш до Львова, не в село якесь забите. Це ж Львів! Ти його полюбиш. Там стільки всього! Ти познайомишся з купою цікавих нових людей… Признайся, Вільна, наше місто давно стало для тебе тісним…

Я мовчу. Я закохана в це місто. Жити не можу без нього. Але — я ж не знаю, який Львів- а, що як він мені теж сподобається…

Спробую. Так і буде. Спробую. Врешті — часу на роздуми у мене до літа.

Крок вперед — два назад

Рятуйте!!!!!!!!! Рятуйте!!!!!!!!!

Ні. нічого не сталося. Мене заміж кличуть. Єс! хотіла, добилася…. А далі? Це що, я тепер не буду бачитися з друзями? спати до обіду? пиячити? палити? ой, які це погані і які чудові речі!!!

Не буду зриватися «Ти був у Тернополі?» «Ні» «І я не була. Поїдемо?» І вже через кілька днів ми з Тихоном автостопами добиралися на край світу… Хирово мені було? Ага. і до мене тепер дійшло…

 

До півночі водити екскурсії, втомлена, без горла і ніг, припліталася у НАШЕ з Тихоном кафе. голодна, як собака. Тихон брав нам коньяку і зеленого чаю або кави…  А коли у нього не було грошей — пригощала я… Ну не рай мені був?

 

по п»ятницях  ми дивилися з ним якийсь фільм. Зажди дуже хороший. хоча на фільми у нас смаки різні… А в п»ятницю вони сходилися.

 

А флірт? як це? я ж без цього засохну…

А маршрутчики? Мої маршрутчики! з мене половина маршрутчиків у місті грошей не бере. бо я весела, сміюся, регочуся, вони мене всі знають. я просто жалію їх, співчутливо до роботи їхньої ставлюся. люблю на їхній мові з ними побазікати. прикольно так. і все.

А туристи? я ж найкращий в місті гід (хоча впевнена у цьому я тільки на п»яну голову).

І — найстрашніше — те, чого я хотіла — мої мрії… Я так багато куди хотіла поїхати з Тихоном. Ще мала музей створити, ще каплицю одну зремонтувати… Ще стльки запальних вечірок і дискотек мало бути.  Знайомств, пригод, приколів.

а «ЩО ХОЧУ, ТЕ І РОБЛЮ»? куди цей лозунг тепер запхати?

як же це тепер? не поспішайте крутити пальцем біля скроні. Це — спосіб життя.  моя філософія. я, врешті по-іншому не вмію.

що штовхає жінок в солодке ярмо шлюбу? природа? страх самотньої старості? моя баба все життя терпіла вибрики діда, пахала на двох дочок- щоб самій на старість не бути, і —  на старість сама. дід вмер. діти роз’їхались. мати і тітка кличуть, силоміць тягнуть до себе. баба не хоче йти з свої хати. сама живе. а все життя терпіла. та, у баби інші часи були. їй тоді і йти не було куди. та й патики самій рубати і сіно косити… а я собі дівка незалежна. корови у мене немає. вода в крані, патики в батареї. свобода сексуальна, туристична, цензурна і вся взагалі.

 

Бідний мій Янгол. Він такий хороший. А я не знаю чого хочу…

 

Допишу, пізніше, обіцяю — до мене Тихон прийшов)))))))))) УУУУУУУРРРРРРРРРРРААААААААААА!!!!!!!!!!!

 

 

бездарне щастя

 

Помітили – тихо у мене в ефірі. І час був. Писати не було про що. Думки про Демона все рідше, Янгол в голові все частіше. Їла-спала. Скайп-дзвінки. Набрала десь зо два кіло. Розслабилась, одним словом. Це ж як далі так піде, я про закрутки, компоти і домашню випічку думати почну. Рятуйте!!!!!!!!!!!!!!!

Мене, від самої себе!!!

Господи, ще й Тихон десь подівся. Хоч би прийшов, нагадив у душу, якоюсь відвертістю. Тихо. ТИХО…

Мої переживання, походеньки тримали мене постійно у стані напруги, не давали погладшати і вихлюпувалися нестримною творчістю.

Віршик згадую(може й не дослівно)

Я лежу в саду под спелой сливой

За забором воют петухи

Очень жаль, что от любви счастливой

Пишутся бездарные стихи.

А я ще думала, що мені погано. Одне хоч залишається стабільним – в тому що я ідіотка сумнівів немає. Отримую те, чого хочу, і втрачаю саму себе.

Дуже хочеться розказати вам про Янгола. Він справді неймовірна людина. Але я все ще чекаю, що десь має з’явитися в ньому гімно. А чим далі – думаю, що в цих стосунках, певно, гімном маю стати я.

Якщо Вам сьогодні було нудно зі мною – не біда. Буває. І, я себе знаю. Щось маю вчудити. Якогось коня я викину. Не навмисне. Так. У мене інакше не буває. І буде мені що писати, а Вам читати.

З повагою Wilna (поки я Wilna)

 

ДД

Думка дня

думка яка мене знайшла сьогодні причепилася, і ходить за мною, як голодний кіт. Не відчепишся!

ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ МОЖУТЬ НАС ПОЛЮБИТИ І ТИСЯЧІ МОЖУТЬ ЗРОБИТИ НАМ БОЛЯЧЕ. І ЛИШЕ ХТОСЬ ОДИН ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ПІЗНАТИ КОХАННЯ.

 

Янгол звонить, Янгол пише, а Демон виїдає мою душу.

Колись,  після чергового розриву і примирення, вже ПІСЛЯ, я лежала у нього в ногах, накрила їх своїм волоссям, торкнулася губами мізинця на нозі і прошепотіла : «Я увесь час думала, якщо ти прийдеш ще раз, я цілуватиму твої ноги і витиратиму їх волоссям, як Магдалина Христу…» «Я не такий хороший, як ти думаєш…» відповів тоді Демон. Ми лежали голі вдень посеред поля. Поряд «пасся сріблястий танк». Мені було байдуже, навіть якщо би нас бачив увесь світ.

Не можна говорити такого чоловіку, який тебе хоче, але не любить. Жодному чоловіку таке говорити не можна… Але, якби тоді не сказала — усе життя б шкодувала.

Якби зараз, сьогодні прийшов — прогнала б.  А потім… Ні нічого. Пусте.