ранок

Найкращий ранок розпочинається навіть не з сексу, а з пробіжки!

Мій будинок — біля гарного нового великого парку. Встаєш раненько і — вперед!

раз-два- три — вдих!

раз-два — три- видих!

Повітря ще дуже чисте, людей зовсім мало…  Вітерець прохолодний — тіло розігріте і гаряче — неймовірна насолода!  (і головне — не застудишся — це точно!)

Раз-два — три…

я почала менше пити каву. тепер п’ю лише заради насолоди, а не щоб тримати бідолашне серце за яйці — калатай, сказано тобі!

раз-два-три…

і целюліт зник) ну, майже весь)

Головне відкриття знаєте яке?

Я тепер щоранку бачу, як сходить сонце. Я тепер зрозуміла своїх дідів-прабабів. Вони щоранку бачили, як сходить сонце. Роками. З однієї і тієї ж землі…

Сонце в тумані …

Раз-два — три…

Сонце в росі…

раз-два -три…

Сонце перед ранковом травневою зливою…

Раз-два- три…

Сонце з квітуючого парку…

Сонце з запашного сінокосу..

Тому вони вміли молитися… І знали, як жити.

 

мовчи, бабо

Мовчи, бабо, — кажу сама собі після розмови з Демоном. Після того смс він не звонив без малого тиждень. І я вже сама подзвонила. Демон злий, як чорт. На роботі кавалки. Я була не в духе — і то зрозуміла — краще помовчати. Запитала акуратненько, що робимо на вихідних («Ничего не знаю! Бери заказ на работе!»)  Ще перепитала, чи у нього все добре, та й «пока».

це був той момент, коли свої емоції я засунула в дупу.  я, видно, тоді його трохи роздраконила, і він не тільки через роботу казиться. ну, нічо. перебуду.

відновилась

Після того, як у мене пропав телефон — я взялася шукати паспорт. і його не знайшлося на звичному місці. от коли мені стало некомфортно. я відчувала себе відсутньою в цьому світі. страшне відчуття. Так, ми дуже залежні від умовностей і штампів. Так ніби людині без паспорта сонце не світить, чи їй хліба в магазині не продадуть…

 

Активно живучи в суспільстві підкоряєшся загальним правилам, сприймаєш закони, як важливе. Коли таки знайшла (найцікавіше — під носом же!) ту маленьку книжечку, що  дуже локанічно повідомляє про те, хто я, звідки, чи маю чоловіка — відчула себе спокійно. ось я — знову громодянин.

Сімку відновила — і я активна у цьому суспільстві. Вуаля!

телефон і прищ на дупі

за цей час сталося три події, про які варто написати!

 

Почнемо ззаду. Бо всі вони через сраку.

 

Перше. Але найновіше. Годину тому я відісрала телефон. Телефон старісінький, простофон без понтів. Але в ньому уся моя туристична робота. Сімку сподіваюся відновити в понеділок.

 

Техніка сьогодні вперто від мене утікає. Вдень, під час екскурсії, один з школярів-туристів упустив телефон у вентиляційну шахту дота на лінії оборони Сталіна. А по плану екскурсії, в той дот ми не мали лазити. Благо, він не підірваний, в нього водять туристів, ми подзвонили, прийшла людина і той дот нам відкрили. Там почалася друга подія.

 

Друге. На екскурсії був клас – школярі, учілка і батьки. Був там один татусь. Нічого так чоловічина. Інтелігентна морда, голівудська посмішка, окуляри для пущей важності. Тіло в порядку – на біцепсах  помітні походи до спортзалу і пузо не висить. Дуже такий порядний з виду татко. Обручка на пальці велика і осяйна. Інших дітей супроводжували мами.

 

От, той малий реве, а я, як відповідальна і татусь для підтримки спускаємося за сталкером в дот. Там темно, електрики немає. Підсвічуємо мобілками. Сталкер попереду як котяра – навпомацки, і попереджує нас – обережно тут…

 

В цей момент татко хапає мене за талію, притискає до себе, через свій і його одяг, я відчуваю впертий мені в сідницю член. Ми обоє випивші, бо після хорошого пікніка, і чоловік гарно скроєнний, але я не відчуваю нічого – ні збудження, ні злості, ні обурення… Ноль емоцій. Його руки стискають мої плечі і за мить будуть на грудях…

— Ходімо – кличе сталкер, тут має бути…

Я просто – ніби нічого не сталося розтуляю його руки і йду далі. Знаходимо телефон і повертаємося. На вулиці я напялила на носа сонячні окуляри і спокійно собі сиділа далі. Татко пожирав мене очима. Мені було пофіг. Подякуємо Демону. Пофігізм в мені виховує він.

 

Третє. Останні наші зустрічі – це щось. Це золота злива ніжності і ласки. Це небачена відвертість і дурнувате відчуття, що це все не просто так, що між нами щось більше, ніж…

 

Вчора — чекаю увесь день. Навіть їсти приготувала. (ага, у мене прокинулись кулінарні таланти, відколи кухню купила. А то на двох стільцях готувати не дуже зручно.)  Чекаю. Нарядилася! Ще й за клубнікою збігала, буде з сметаною і цукром. Нехай буде смачно!

Прийшов! Секс починається з порогу. ……………………………Закінчується в спальні…

Я щаслива! Мене переповнює відчуття безмежної ейфорії, я хочу йому про це сказати… Але мені ще важко дихати… руки сплетені … і він каже мені тихенько на вушко:

 

— У тебя там прыщик на попе, если не будешь за своей попой ухаживать, я тебя любить не буду…

 

Це знаєте, як коли світло кончилось, пластинка грати стала… У-у-м-с… Підйом!  Я зриваюсь і вилітаю на кухню. Градом починають котитися сльози – що ж ти за худобина така – думаю! От у тебе б не було прищів на дупі, якби ти ялозив нею у туристичному автобусі цілий тиждень!

 

Наливаю в склянку води і залпом випиваю. Він чує, що я тарахкаю посудом і кричить :
— Солнышко, я не голоден, есть не буду…

 

Шоб тебе качка копнула! Я заходжу в кімнату з наміром заявити, що коли не подобається моя дупа – то він може вимітатися, і бажано чимшвидше…

 

Але на його безметежній пиці лише здивування:

—         Ей – всё нормально?

Він бачить що не всьо нормально. Я ще вагаюся – виставити його, чи повикидати речі з вікна – он воно навіть прочинене для зручності…

 

Але він обіймає мене, називає псіхопаткою, просить вибачення і каже, що у мене дуже гарна дупа, просто краще було б без цього чиряка, і він би нічого не казав, якби йому було байдуже.

 

Я намагаюся не псувати зустріч остаточно. Попускаюсь і все ніби добре. Він падає на телефон, вирішує якісь справи…  Коли він йде – у мене відчуття, ніби в душу насрали.

Я беру і ліплю йому смс. Типу – я не дуюся, але вихователів і порадників і в тебе і в мене – по три штуки на кожному куті – а з тобою я хочу відпочивати. І щоб ти відпочивав. І ще щось типу, що у мене крім прища на дупі, ще купа болячок і проблем. Це я йому, що типу – головного ти не помітив… Він не відписує – ну це у нас норма.

 

***

 

Ця смс-ка була єдина у тому зниклому телефоні. Так гидко, якщо її хтось читатиме. Треба мати звичку все видаляти.

Виявляється – номер Демона, єдиний, який не скопійований. І я його не знаю на пам’ять. Якщо не відновити сімку – то буде дуже цікаво, як він шукатиме контакту. Невже додому припреться? Боюсь, не вдасться перевірити – сімку відновлю – через роботу…

 

Татко – зовсім ахрінєвший – невже, тебе, дебіла, жінка для того на екскурсію послала, щоб ти тискав по кутках чужих баб? (в групі ніхто не занав, що я розлучена, і я не дала йому жодного приводу…)

 

Розвивати ніжності з Демоном перехотілося, як відрізало! Людоньки, що ж це за людиночка така? Га?

 

весь прікол

як продовження теми.

Дівоньки, я ж уже 100 разів могла вилізти на голову якомусь Тихону і роз’їжати на ньому, як кобила

але кайфу-то? КАЙФУ?

весь прікол в тому, що перехопленний захопливий (от вже наплела!) погляд Демона  переважує чиїсь зорі з небес.

класно приручити кота. але приручити тигра — круче. От і весь прікол, бабоньки, весь прікол…

 

 

***

бідний Тихон вопше ні прі чом. але він забув, як цей сайт вийглядає і не читає моїх постів, бо немає часу. от ми з ним і поквиталися. бе-бе)

***

плаття на випуск до малої купила інше. Маруся сказала — : Мама, ти якщо в цьому платті підеш, то якщо нагнешся, всі твою попу побачать. купила білосніжний сарафан до землі (на мене такий важко знайти). і Марусі, щоб потім переодягтися — з такої ж матерії — коротший сарафан. Будемо як дві грецькі богині)

такий-розсякий

Не дав мені грошей на платтячко…. уууу! давайте відріжемо йому …. поки будемо думати, що йому відрізати, я тим часом Вам про нього розкажу.

 

Ну, по-перше , як на мене він дуже гарний. Він високий (при моїх 175 см — у мене паталогічна симпатія до високих чоловіків), русявий, зеленоокий, і вобше — він зараза. Ще він постійно займається спортом, тому тіло там, як у Аполона.

 

А ще воно звихнуте на здоровому способі життя + хороші гени — ніколи не скажеш, що мужику під 40. ( ну, да періодичні дводенні попойки з відрами спиртного не дуже добре вписуються в здоровий спосіб життя, зате добре домальовують картину адекватності — хто не п’є — той не з нами)

 

та це — все фігня — приємний бонус. головне — це дуже розумна людина. освічений. начитаний. інтелектуальний. успішний.

 

І добрий. Ну, не смійтеся. він добряк. часто і багато допомагає тим, у кого проблеми. без промоушен. хоча, з його статками, статусом і відомим ім’ям, мабуть полагається той промоуш.

 

Він мені багато допомагав. не утримував, а підтримував. може коханці і зобов’язані робити широкі жести, але я чомусь думаю, що в житті, взагалі ніхто нікому нічого не винен і не повинен. (крім батьки-діти)

 

Він жосткий. він може довго не дзвонити. замість побачення поїхати на рибалку. і — не відписати на смс!!! падлюка!

може сказати, що на данний момент, допомогти не може — треба почекати.

 

Його головна заслуга в тому — що він змінив моє життя. Ні, не заради нього — заради себе — я хочу бути кращою, розумнішою і сильнішою. Я розвиваюсь.

 

Він не дав мені грошей на платтячко. і за таке мужика вбити мало!!! це — злочин проти людства. до речі, як там наймудріші людства говорили — жінка пізнається в бідності. так, здається?

 

він не бідний, але і  в дуже багатих людей бувають труднощі. а я те платтячко і сама собі купила.

 

платтячко… хм… я ніколи не пошкодую, якщо розстануся з цим чоловіком. але я щаслива, що я його знаю.

 

до, речі — він по-особливому вміє вибирати і дарувати квіти. і в ліжку він неперевершений. але це вже мабуть чисто суб’єктивне))

ааа… до чого я це все вела? цінуйте КОХАННЯ — воно — дар НЕБЕС…

купила собі платтячко!

Оттаке коротюсіньке! Та нє, це не платтячко — це так -шматиночка тканиночки. Знаєте — як в Барбі — без бретельок резинка в обліпку до бедер, а далі — рюшечки. синє, в горошок.

 

Я ще ніколи не була такою худою як зараз. А відколи бігаю щоранку в парку — то і незначні прояви целюліту кудись зникли. я не можу приховувати від світу таку красу!

 

Прикол тільки в тому, що це платтячко — на випуск до Марусі в садочок. Маміки і папіки здохнуть. Папіки здохнуть в оргазмі.

Чесно — я вперше в житті дозволила собі купити таке плаття. Я заслужила на нього. Ми з ним створені одне для одного!

У Марусі плаття буде бальне золотого кольору.

Да, грошей нам ніхто так і не дав. Марусин родітєль приніс золоте плаття — в його нової дружини подруга їх шиє — нам дали «потаскати» на вечір.  І за це бардзо…

Демон питає: як справи — розказую про випуск — хвалюся платтячком і кажу:

— Я подумала і рішила, щоб не сидіти і не дутися — позичила грошей — пішла тай купила! А то ти нічого не кажеш, колишній тоже відморозився.

а він мені :

— Я не відморозився, просто у мене зараз не виходить.

Я весело патякаю далі, смішу його, а сама тим часом думаю:

правильно — он у тебе не виходить, і в колишнього не виходить, а я ж не можу прийти в садок і сказати — у мене не виходить! не поймут-с!

сподобалося

Зранку зайшла вконтакт, прочитала — так мені сподобалося…

 

Найдите время для работы — это цена успеха.
Найдите время для раздумий — это источник силы.
Найдите время для игры — это секрет молодости.
Найдите время для чтения — это основа знания.
Найдите время для религии — это путь благочестия.
Найдите время для дружбы — это источник счастья.
Найдите время для любви — это священный дар жизни.
Найдите время для мечты — только так душа достигнет звезд.
Найдите время для смеха — он поможет вам справиться с трудностями жизни.
Найдите время для красоты — она есть повсюду.
Найдите время для здоровья — это единственное сокровище жизни.
Найдите время для планирования — это секрет того, как найти время на все предыдущие 11 дел.

 

 

Я хороша. Вони хороші.

Не можна ображатися на чоловіків. Вони не винні, що Бог не наділив їх здатністю відчувати чужий біль.

 

Та нє, все добре. Просто у мене чергова фін криза. На носі Марусин випуск в дитсадку. Я сказала про потребу фінансового вливання в мій бюджет і колишньому чоловіку, і Демону. Але вони мовчать. Як партизани. От кого на війну не страшно посилати!

Може я і зарано ядом поливаю — вони обидва десь завтра після обіду прийдуть в себе, почнуть перепитувати — а, шо, да, дійсно грошей треба, да? короче, вони ніби не зовсім погані — от звикнуться з думкою — і позвонять. Я так думаю. Я хороша. Тому так і думаю.