Чо у мене все болить

У мене все болить.

 

Ноги – бо я нині цілий день танцювала польки – мене брали за куму і я,  як порядна кума,  добре врєзала і пііііішла до танцю! А мене хир перетанцюєш!

 

Горло. Бо воно попечене віскі і кубінськими сигарами. Вночі я пиячила і перевіряла, що буде, якщо віскі не розбавляти, і дим з сигари взатяжку брати.

 

У мене обдертий ніс, бо вчора я каталася на вітрильнику. Знайомі запросили. І, щоб було весело, ми його перевертали мачтою вниз. Розігрували крушеніє. Смисл в тому, щоб випірнути з-під перевернутого плавзасобу. Пірнаючи під балон я обдерла носа об металевий канат.

 

Все інше тоже болить. Бо після сигар і віскі я ще єб***ся всю ніч. В місячні. (нагадую, що сексу до цього у мене не було два місяці.)

 

Вобщем, настроєніє у мене хороше. Я серйозно.

 

Далі – деталі!!!

 

Ой кума ти кума!!!

Мене взяли за куму. І це приємно. Але батюшка сказав, що хресні мають посповідатися і запричащатися. Ходити на сповідь, бо це комусь треба, у мене в душі не заведено. Я довго марудилася, затошнякала М.і мою Свєтку роздумами про спікування з Богом, доцільність посередництва у цьому жреця (священника, батюшки, як хочете). Ще на співбесіді у мене з цим батюшкою не склалося. Він рішим прочитати нам проповідь і заліз в історичну тему. І я … короче язичка свого прикусити я не змогла. Я задала батюшці питання: де він бачив лівий і правий берег Дніпра на Куликовому полі, коли християни татар невірних розбили. Далі я вже мовчала. Но, було позно.

 

Да, сповідатися я так і не пішла. Вирішила збрехати. Краще 1 раз, щоб 10 не грішити.

 

От і день хрестин. Я тааака гарна. Нє, ну дійсно гарна. І, знаєте, часом можна одягтися так, щоб ніби і все пристойно, і одразу видно – курва! От батюшка мене і питає перед хрещенням – сповідалась? Причащалася? (молилась ли ти наночь Дездемона?) Сповідалася, кажу. Але мовчу, що таксисту. А причастилася? Ні, кажу. Чось не змогла про таке. І він мені: не дозволяю вам дитину до Хреста тримати!

Нормально?

 

Малого Іванка тримала інша цьотка, а я вже була тіпа – запасна кума.

Після хрещення батюшка мені такий: Вам обов’язково причаститися треба. Ага, кажу, нічого не маю проти. ( І заодно я б ще посповідалася і розказала, як твої колєги мене запрошували то на шашлики, то просто бухати.)

 

а такий як він бухати – нєєєєє!!!! Такий як Він, таких як Я , в середньовіччі на вогнищах смажили.

 

Амінь.

 

Віскі с содовой?

Почну з того, що ломка за Демоном у мене таки була. Жахлива. Я три дні ревіла. І тіпа не за ним ревіла, а просто того, що просто погано.

 

Це така весєлуха, коли ревеш і нема спинку. Дивишся на дерево – ой, бля, гарна гілка. Повішатися. О, аптека! Там щось купити мона. І зжерти.

 

Ножики.  Ножиками я намагалася не користуватися, бо ідеї б теж були, а я панічно боюся крові.

 

Короче я бачила, що тре щось рішати. І я рішила напитися. В расход пішло принесене колись Демоном віскі. А шо?

 

Тт

Тт – це товариш Тихона (скорочено). Він простий і класний хлопець. Мого віку. Ми часом ходимо випити чогось в п’ятницю. Колись я ходила по п’ятницях з Тихоном. Потім Тихон привів товариша. Ходили втрьох. Потім Тихон знайшов дівчину, спригнув, і пити в п’ятницю ми стали вдвох. Але бачимося ми рідко. У нас мало спільних тем. Нас поєднувала хіба що самотність.  І небажання про неї говорити.

 

Значить, пити віскі випадало тільки з Тт. Спочатку було віскі, потім два нічних клуби, потім мартіні і секс.

Тт він у нас буде ще й тому, що ствол там то шо треба. Хм, а я б ніколи і не подумала. Тут смайлик.

 

Рушник.

Зранку, випровадивши Тт, я кидала, рушник, яким він витирався після душу в пральну машину. Згадала. Рушники після Демона я не прала. Я сама потім ними втиралася. Нюхала їх. А одного разу навіть спати лягла з таким рушником. Але я це просто так згадала. Чесно.

Чо у мене все болить: 6 комментариев

 1. блін, так пишеш, що читаю і зачитуюсь))

  ломка нам знайооома, а ще можна втопитись в кружці з чаєм))

  от всьо класно, тільки з замітки так і не поняла, ти виздоровіла від Демона чи тобі так погано, що ти хочеш забутись?…

 2. з чашки ржала))

  ой, Демон. якби я знала відповідь на твоє питання, Ромашечко, якби я знала…

 3. Ломка то да…штука, яка у всіх була, але у всіх вона пройшла. І в тебе пройде, точно пройде)

  На рахунок церкви, то теж ненавижду всякі сповіді/причастя/т.п. Показуха та і всьо.

 4. live_the_dream, знаєш, моя подруга М. взагалі каже, що це перекладання відповідальності за допомогою ритуалу.

  всі ці речі мали б сенс (сповіді і причастя) якби робилися за потребою самої людини. після спілкування з священниками, які самі є прикладом благочестя і доброти. а так — це лише риуал…

 5. Дуже подобається читати Ваші записи: легко і гарно. Цікавенно читати про доцю і дисертацію. Я просто «млію» від блогу

 6. блін, ти реально круто пишеш)

  так а я шось пропустила по ходу, поки їздила по своїх командіровках. А шо з Демоном???

  пішла читати всі твої замітки….

Обсуждение закрыто.