ДЕМОН. Замітка без гумору

Все ніби налагодилося. Я третій день поринала у буремний 1918, мерзла зі студентами у непалених аудиторіях університету св. Володимира, звіряла видаткм на вузи урядів Скоропадського і Петлюри.

 

Все ніби налагодилося. Свєтка тягне в Карпати на кілька днів. Після завтра у мене День народження. В кишені – по нулям.

 

Тт звонив і запитував, як у мене справи.

 

І Демон звонив. Тільки я трубку не взяла. Витримала набат рингтону. Оглухла.

 

Три дні підряд він заходить на мою сторінку в Однокласниках. Людина, що не користується соц. мережами.

 

… я сиділа в аудиторіях Київського університету св. Володимира і краєм ока глянула в «Гості» на «Однокласниках». Є!!!

 

Не я, не мої очі і не мої руки написали смс «я вдома». (не коментуйте, будь ласка!!!)

 

10 хвилин я дихала як астматик, гепало серце і притупився зір. Я змогла лише поправити волосся і піймати на пальчик малесеньку краплинку парфюму. за вухо…

 

і він стоїть на порозі з оберемком троянд… і в мене підкошуються ноги. я беру квіти, нюхаю їх, і ми говоримо, ніби нічого не сталося …

 

звично сідає на диван, я полишаю вазу і тихо, як кішка притуююся поруч.

 

Це десь 6-7 вечора. У мене західні вікна. У дворі – велетенські верби. Вітер колише віти і косе світло, грається в тюлі, як музика… струни променів…

 

І ми мовчимо.

 

—         На наступний День народження я подарую тобі рукавички. Щоб ти більше ніколи не писала мені таких смс.

—         У мене післязавтра День народження…

—         Я знаю… Смс-кою попрощалася! Тобі не соромно? (сміється). Дітей вона б мені народила! (сміється) щасливим би зробила (сміється)

—         Ану на хир з хати! – чую свій хрип. Зриваюся. Мене тілімпає так, що світу не бачу.

 

Він ловить мене і садить біля себе не диван. Силою. Але так, що я маю вибір і не сісти.

 

—         Справа не в тобі. Я ніколи не буду жити з тобою. Ніколи. Затям це. Прийми це і ти станеш самою щасливою жінкою в світі. Я не буду гуляти з тобою по місту за руку. Ніколи. Я даю тобі себе більше, ніж всім іншим. А тобі показухи хочеться?

 

—         Ні. Не показухи. Я не хочу жити з тобою в цьому місті. Я хочу з тобою в тайгу. Будемо разом на ведмедів полювати.

 

 

—         Я ненавиджу місто. І людей. Я дуже хочу в тайгу. Але сам. Ні з тобою. Ні з кимось іншим. Я мрію про одне – самоту. Щасливим я буваю тільки на самоті. Я приходжу до тебе і віддаю тобі себе найкращого. Без злості. Говорю найкращі свої думки. Якщо ми будемо жити разом – місяць, два, три, рік – і будемо, як всі. Побут зжере нас. І я і ти вже проходили через це…

 

Мене вже тіпає так, що говорити я не можу просто фізично.

 

—         Заспокойся. Ти – найкраще, що у мене в житті було. Я не хочу втрачати те, що є між нами. Ти — моє свято. Відкинь стереотипи. Не думай і не живи, як усі. І ти будеш самою щасливою.

 

—         Іваненко, чого б ти тільки не спиздів, аби безвідповідально бабу трахати.

(він, звісно, не Іваненко, ну, Ви поняли…)

—         Не безвідповідально, але жити з тобою я не буду ніколи.

—         У мене зав’язалися інші стосунки…

—         Це твої проблеми…

—         Я не обманюю

—         Добре

 

… він гладить моє волосся… я нічого не можу думати… він мене знищить. І викохає монстра. Чи як?

ДЕМОН. Замітка без гумору: 10 комментариев

 1. Вільна, відправ його в тундру. Надовго. Назавжди. Він не зміниться, а найгірше, що він вважа це логічним і правильним. Що може говорити про це так спокійно!!! В моєї подруги схожі відносини, це мука і вона стала справжньою стервою. Але тільки для таких як він. Якщо думаєш що з ним було б найкраще і що такого тобі треба — ТИ ПОМИЛЯЄШСЯ!!!! Тобі треба такий же АЛЕ ПЛЮС З СОВІСТЮ, БАЖАННЯМ БУТИ З ТОБОЮ, ЗАВЕСТИ СІМ*Ю(З ТИМ ЧОМУ ЙОГО НЕ ВИСТАЧА)! НУ ЯКИЙ НОРМАЛЬНИЙ ЧОЛОВІК ПРОМІНЯЄ ПРИСТРАСНО КОХАЮЧУ ЙОГО ЖІНКУ НА ХОЛОДНУ ТАЙГУ І САМОТНІСТЬ???? Навіть не так: який чоловік проміня будьяку жінку на тайгу????!!!! О ЧЬОМ ВІН?! В тундру його! Може з медведями йому буде в кайф!!!!

  Прости, що стільки накрапала! Зачепило і подругу згадала…

 2. Підтримую godmather. Нащо тобі той, хто не думає про майбутнє? Точніше думає, але не бачить вас в ньому разом? Нащо тобі чоловік, який від тебе тільки одного хоче? Ти заслуговуєш кращого, набагато кращого!!!

 3. з іншої сторони я розумію тебе. коли мозги не діють в таких ситуаціях, то діло тут попахує не мозгами, а набагато сердечнішим і втому вся проблема. він привчив тебе до себе, і ти вже не можеш по-інакшому.

  ЗМОЖИ, прошу тебе сильно.

 4. спочатку я хотіла котити на тебе бочку і казати «от не втрималась, мені колись казала не дзвонити, а сама…» але я не буду того казати, бо розуміє тебе і як воно є тоже знаю, ти вже певно і сама зсередини з’їла)

  взбісив мене окончатєльно той Демон. Прочитала і вже готова була йти гострити вила.
  Я думаю, що він смертельно боїться тебе втратити і він від тебе залежний, може навіть більше, ніж ти від нього. А включає він пофігіста, мачо і брутала тільки як захисну реакцію. Бо саме такого ти його і терпіла і полюбила. От якби ти йому не написала зараз, він би приповз черезз місяць, два, три, пів року на колінах і просив, щоб ти була частиною його життя. Мужики включають героя тільки тоді, коли найбільше беззахисні.

  Слізно тебе прошу вижени його з свого життя, ти варта чоловіка, який буде цінувати те, що ти здатна подарувати. І Маруся твоя варта кращого)

  Чесно кажучи, почитала замітку і плачу, до того ще додались власні переживання, а ще дощака)

  короче, тримайся, ти ж бой-баба. А ми з тобою)

 5. Ну то ви трохи зарано Треба було ще ви чекати потім все одно він би прийшов…..тут кохання І ви мусите бути хитрішою мудрішою вони ж простіші за нас…. Дай вам Бог Сили та терпіння мудрості вибрати чого вам треба …. Чому ми прагнемо переробити кохану людину (то я про себе мій теж любить свободу) Тому якщо хочете бути з ним відпустіть. (у мене спрацювало) ….. Замітку таку чекала знала що прийде до вас….

 6. А якщо він правий і хоче бути для Вас тим Демоном, з яким так солодко і боляче? він
  створив собі такий образ незломного, без почуттів, який грається Вами. Думаю, він ретельно працює над створенням такого образу.Намагайтесь взяти з цих стосунків все, що тільки можна. Бажаю, щоб справжній ВАШ чоловік знайшов Вас і здійснив би усі мрії. Думаю, Демон ще кусатиме лікті до крові.

 7. жесть

  а я думала в мене страсті…..

  мені тебе жаль. Чесно.

 8. Так, треба рубати ці кінці і валити з Свєткою в Карпати. Демон, падлюка, ятрить рани… Ну, на те він і Демон… І розумно як — вибір-то за тобою тіпа лишає. І ти винна, якщо що…
  Толку не буде до тих пір, поки не підеш остаточно. Воно буде мучити і мучити…. У мене так знайомій один одружений чоловік майже до 40 років мозок трахав. А в сорок вона оглянулася — а вже нафіг нікому не потрібна вже. У нього в той час щаслива сім»я, дітки… Ні, не факт що воно і в тебе так буде. Я он, вільна, як сопля в польоті, а всеодно безтолкова))))

  Одним словом, лишай ці шалені пристрасті у минулому, підіймай високо голову і вперед — реалізовувати установки!

 9. Правильно брошенный мужчина возвращается как бумеранг……

 10. дівчатка, дорогі, мої, любі! щиро усім дякую за небайдужість! мені б оце так кожного дня хтось в голову товк — давно в мозгах би прсвітліло…

  як бачите — я знову активна в коментарях!!!! всього якісь 10 листів адмінам)))

Обсуждение закрыто.