все добре

у мене все добре.

був ще один мазохічний підхід. і ще один мазохічний розхід. писати про це нема сил.

зараз у мене вже все добре.  пити більше не можу.  доїдаю пачку заспокійливих. збираюся до психіатра.

зате вже двічі не взяла трубку.

Реклама: вірте у себе! можливо ВСЕ!!!   …. передноворічне якесь, блін…

 

а зима і правда дуже зимова… Правда?

 

ще мінус два кіло…  взагалі-то це добре) ще б коси відросли швидше…

 

у мене є все крім мізків. може загадати чи в Діда Мороза попросити? як думаєте?

люблю всіх. всіх читаю. скоро Новий рік. Класно.

назва потім

Друга ночі. в двері стукають. це може бути тільки він. навряд чи хтось ще припреться до мене вночі. не питаю «хто там» і відкриваю. На порозі Демон. з валізою. спортивною сумкою, точніше.

— я прийшов назавжди. пустиш?

я мовчки його пропускаю. він кладе речі на підлогу, бере моє обличчя вдолоні і ми цілуємося. я беру його за руку і веду в кімнату на розстелений диван. і ми кохаємося. довго і ніжно. я не можу стриматися і увесь час плачу. оргазм у обох такий, що вибух вулкану.

мовчки відсторонено лежимо і важко дихаємо.

я встаю і кажу:

— Тобі пора додому.

стою і дивлюся, як він одягається. Підходить, бере мою руку. цілує долоню. блідий. і губи білі.  мовчки йде. я стою гола. чую, як в тиші глухнуть його кроки. підхожу до холодильника, відкриваю пляшку коньяку, випиваю в три ковтки, йду у ванну, лягаю на підлогу і п’яна вирубаюся.

одразу ж дзвонить будильник. прокидаюся в ліжку. твереза. мокра від оргазму і сліз. приснилося.

замітка мала б називатися «Сон». але на кий хир її тоді було б писати?

капці. зла я.

— Візьму кірпіч і як йоообну йому по лобовому склі!!! — от гарно буде! кругом гарно буде! і файно!

 

Вопщєм, мій колишній чоловік взявся ремонтувати капці. і не тіко сам, а з свою жоною разом. ходять в ремонт через день. вже, мабуть усім сусідам, друзям і кумам капці поремонтували.  Спитаєте, а мені який хир? та був би ніякий, якби майстерня ремонту чобіт не була у моєму під’їзді.

 

на все стотисячне місто їм саме тут підійшло капці шити, і це ще й їдуть сюди з передмістя. ну не слабі, нє?

Мало того, шо вони свою малу записали у ту ж саму школу, що й Маруся, і тепер ми вранці щодня бачимося — але то я ще розуміла — школа хороша, може вони саме сюди хотіли. но з капцями — то вже перебор. майстерні такі ж на кожному кроці.

 

я спочатку якось акуратно колишньому — мол — слухай, хай твоя паньматка (шоб ви собі знали — вона колишня попадя) до мене в двір не ходить. не помогло.

я ще раз — ті самі слова, лишень додала, що наступного разу кісоньки їй вирву. хоча, нашо я так грозила — і сама не знаю — я то їй наваляти можу — вона мені до пупця, ще й розкоровіла після трьох пологів, але як подумаю, як то воно з боку — квецятися у багнюці з попадьою людям на сміх — нє, не царське це діло….

 

і шо — не помагає — як ходили так і ходять. правда, паньматка мене як побачить здалеку, то до машини не йде а біжить, видно все таки не хоче перевіряти на скільки моїх нервів хватить… але ж і ходити не перестає.

 

і сьодні — на! знов колишній у ремонт суне.  вперше в житті, я взяла Марусю за руку і не дозволила їм поспілкуватися. Мала витріщила не мене очі — я ж ніколи на татка нічого поганого не казала, а це шиплю — йди зі мною і зупинятися не думай. В квартирі мала розревілась.

 

Шкода. Дуже. в чому воно, серденько, винне? і так росте без батьківської ласки, а тут і поговорити не дала.

 

Але.  я мушу боронити свої кола. (моя звихнутість на Забужко тут ні до чого — це у кожної людини, котрій слова «власна гідність» не пустодзвін).

 

це моя територія. я закрила очі на все, на що можна було закрити. але всьому є межі. не треба.

 

біда в тому, що говорити там нема з ким. якщо людина не розуміє елементарного, пояснювати — марна річ.

 

я почала виношувати коварні плани. УУУууууу!!!! може попадю болотом закидати — а шо — не кримінал, а настрій зіпсує. мона скло в машині побити. хуй хто шо докаже — скажу — самі побили і на мене пруть — йобнуті вони. а в дворі у нас темно — хто шо бачити має? ну, да, тож не по царськи.

 

мона ще так — як вона одна буде, підскочити, обійняти, за цицьку потиснути, і веселенько у вушко :»шо кицюня, жити без мене не можеш? ух, яка ти!» і ще за піську щипнути.  заржати і піти. думаю, капці вона б сюди більше не носила. варіант безпрограшний, тільки…. а шо тільки? а як варіант…

 

Злила плани Светці а вона каже — дура ти йобнута. солі ти їм на хвіст насипеш. не звертай уваги. хай не тішаться. ага! не звертай!!! не звертається мені якось…

 

якшо чесно — гидко це все. поки що думаю, не пускати Марусю на зустрічі. Нехай пообіцяє сюди більше не ходити і буде все добре.

 

тільки шо тут доброго? не буває з гімна меду, та й усе…