Нова замітка

Усім привіт-привіт!!! З Новим роком – з Новим Щастям!!!

 

По порядку.

 

Пити більше не можу їй бо.  Оце у мене перший тверезий день за два тижні. Хух!

 

29 грудня я поїхала в Київ, забрала групу туристів і бавила їх 4 дні – 30, 31, 1 , 2. Новий рік зустрічала в ресторані з друзями. Дуже сподобалося. Гарна була програма.

 

Кликала з собою Тт. Пам’ятаєте Тт? (замітка « чого у мене все болить»). Він не пішов, бо батько хворіє, то лишився з ним вдома. Але я, повертаючись з ресторану додому в 4 ранку подзвонила і просто сказала: «Спускайся, я зараз за тобою під’їду. Пишениці візьми посієш.»

 

 

Два перепихона – і спати. 1-го січня на роботу мені було аж на 12 годину. Ранок був сонячний і святковий. У мене було шампанське, Тт його відкоркував.

 

А таки добре зустрічати перший день нового року в теплому ліжку, з золотими промінчиками морозної зими і келихом шампанського. Це все претендувало б на казку, аби хоч у одного із нас були почуття. Ну то й що? Дружній секс має купу позитиву. Хоча б у тому, що новорічний ранок не буде самотнім. (малу я ж до батьків відвезла.)

 

 

І добре, що є робота 1 січня. Нема потреби придумувати, як зупинити цей безглуздий кайф.

 

 

У нас з Тт немає жодної причини не бути разом. У нас все гірше – у нас немає жодної причини разом бути.

 

 

Мені треба було почати новий рік з нового мужчини. Перевіряю, чи можна новим членом від минулого відгородитися. Знаєте, на що схоже? – коли двері зачинені – а замість замка – шнурочок на бантику – так – попри людське око – лише щоб знали, що зачинено. Але безпеки – ніякої.

 

А взагалі, люблю себе в такому стані. Коли немає дурних емоцій і про ніч забуваєш, тільки-но коханець зникає з очей. Специфічно-дивне, аж до справжності відчуття свободи і незалежності.

 

 

 

Туристи мої були класними. Не робота – задоволення.

 

Від демона прийшло вітальне смс. Довге. Сам писав. Не віршиком копійованим. Побажав, щоб найсокровенніші бажання здійснилися. Хотіла написати, що коли мої підсвідомі бажання здійсняться, то у тебе, сину, в хаті армагедон почнеться. Краще б грошей побажав і здоров’я. Але не відписувала. Пішов на хуй.

 

 

Янгол вислав мені посилку. Книжки і іграшки для малої, а мені – шкіряні рукавички. Не просто рукавички! Вони…. Вони неймовірно гарні, вони такі вишукані, з тонесенької м’якої шкіри, і теплі-теплі. В правій ще лежала купюра. Пристойна.

 

Я довго їх нюхала (так гарно пахнуть!) і навіть трошки погризла зубами. там, де мізинчик одягати. Подяк Янгол не приймав. Сухо сказав, що дуже зайнятий, що радий, що рукавички підійшли, і що він довго думав, що подарувати. Неймовірний мужчина. Правда, неймовірний….

 

Коли одягала те чудо, здалося, то його теплі і надійні руки торкалися моїх пальців…

 

Встигла лише запитати : «Ти щасливий?»

«Я сподіваюся моя донька виросте хорошою людиною. Я живу заради неї. Це все.»

 

Ну, все, раз все. Шкода. А може і не шкода.

 

 

Такий Новий Рік. Хороший, інтимний, чуттєвий. Простий і вільний. Дуже рада, що змогла зі своєю Свєткою перед Новим роком побачитися. А першого числа з моєю М. шампанське пили. Вона у мене – істина в останніх інстанціях. Я без неї дурна роблюся.

 

Була ще одна приємність – я побачила Чернівці з висоти пташиного польоту. Вразила гармонійність австрійського містобудування. Досі тримає мене те відчуття: висота, краса, і світло!

 

 

Не роблю жодних висновків, підсумків і планів. Бог зробить все сам. Для чого відбирати чужу роботу? Ну, все-все, мовчу, а то Він чувак з гумором. Після таких панібратських фразочок любить мені легенького пенделька дати, щоб не заривалася)

 

 

А якщо чесно – планів у мене – море. Може у всіх так у січні, а у мене то воно точно лише тому – що з руйнівних стосунків я майже виборсалася. І це  – моя найбільша перемога. У мене той стан, коли ціную і кайфуй від того, що маю.

 

 

А ще у мене тиха радість. Я познайомилася з Королем Артуром. У нього є все: і Ланселот, і Камелот. Не закохалася. А так – просто афігела, що бувають на світі такі чоловіки – сильні, високі, з сапфіровими очима, бронебійним спокоєм, аристократичною шляхетністю, своєю непростою історією і… ну, не знаю… не планую нічого. Не питайте мене нічого. Просто – такого чоловіка я б слухалася. Не питайте про нього. Добре? Я сама потім напишу)

Нова замітка: 10 комментариев

 1. аж кайфанула від твоєї замітки, а особливо від останнього абзацу)

  ти неймовірна, знай це, десь глибоко в душі по доброму заздрю, що я не така вільна, як ти. у всіх значеннях цього слова ВІЛЬНА))

  З новим роком тебе, здоров’я тобі і грошей побільше))

 2. не питатиму про нього:)))

  порадуюсь за тебе:)

  а ще…чогось реву над твоєю заміткою:)

 3. skazkina, а я над твоєю…

  romashka28, дякую!!! тобі бажаю лише залишатися собою!!!! ти того варта! бути тобою — круто) чекаю твоїх нових заміток)

 4. Вільнаааа, ай, як же я рада, що в тебе зараз гарно так все. Молодець!

  Ти знаєш, що з твого життя і персонажів твого життя можна фільм знімати…

  Новий рік поряд з чоловіком — це гарний знак, навіть якщо нічого грандіозного не було… Є шанс, що Новий рік буде добрим:)

 5. Да, хороший Новий рік, хороший настрій, з тим тебе й привітаю!

  Нехай в новому році тебе оточують найближчі, найцінніші люди, а чоловіки будуть достойними тебе!

  Цікава штука — як ти називаєш чоловіків, такими вони й виявляються. Ангел — так і залишився чудовим у твоїй пам»яті, демон же приніс з собою розруху… А от Король — побачимо, як далі буде)

 6. дякую, дівчата)

  olimpia, з життя кожної людини можна написати важливу історію. у мене по боках від важливих персонажів і подій — таакі купи мотлоху і непотребу)))))) але я намагаюся виділяти головне. може тому цікаво виходить.

  forgetmenot23, сама дивуюся) я давала псевдо цим чоловікам пишучи замітки. в основному інтуїтувно. але кожен їх крок підтверджував присуджене ім’я)) і не розібратися вже — що кого вело — ім’я людину, чи людині тільки таке і підходить….

  приємно помічати, що ті, хто читають, вловлюють кожен символ і сенс… дівчата — ви чудові!!!

 7. Вільна, яка ж ти молодець!!!

  Дуже рада, що все в тебе налагоджується!!

  А чого справжній Королеві треба для щастя? Тільки Короля. Все))

 8. Така гарна обнадійлива замітка) Від неї віє теплом і спокоєм (якщо не рахувати двох тижнів п»янки) :)) Нарешті все налагоджується — нафіг демонів! Ми ватрі Королів!

Обсуждение закрыто.