несмачні цукерки

намагаюся працювати, попиваю каву і під’їдаю цукерки з Марусиних новорічних презентів. І, от скажіть мені — ну для чого, ДЛЯ ЧОГО РОБИТИ НЕСМАЧНІ ЦУКЕРКИ??? така гарна обгортка, форма, назва, а береш до рота — дешевий згущик. таким самим макаром мона глини з цукром наліпити. комерція-прибутки… ех, ну не можна економити на виробництві цукерок. шоколад — це ж свята річ — він має бути дуже-ДУЖЕ якісним. нехай коштує, як героїн, але смачний буде — а це так — хата завалена солодощами — а їсти їх моя примхливість відмовляється.

я якось на днях захотіла таки знайти в тій груді смачненьку цукерочку. сіла тихенько, розгорну, надкушу — фе — таке саме — згущик, есенція, псевдошоколад, — тільки колір начинки інший… і сижу так собі, надгризаю  всі по черзі…

Заходить Маруся. глянула на мене. мовчки коробку забрала, підсунула стілець, висадила коробку на шафу (це все мовчки — думала вдушуся))))))))) і каже так — доїш оці надгризені, тоді я тобі цілі дам!!!

 

***

такий у мене романтичний, гуманний і ліричний настрій був вчора ввечері, коли попередню замітку писала. хоча, думаю, в натурі відповідь прозвучала б так: «хай тобі твій двохцентнерний Гріша танцює, з яким ти щотижня два роки підряд на рибалку їздив!»

***

 

Гарного Вам настрою! 🙂

несмачні цукерки: 6 комментариев

 1. О так! Цукерки то справді — «не ахті».Особливо ті що від Соц.страху, бо нам від Укр.залізниці то ще більш — менш.Ті цукурки у нас до Паски завжди валяються, хіба ,що тато наш їсть, бо йому аби солодке.

 2. ти права, цукерки одна в житті відрада і віддушина, а вони отако ганебно.

  я знаєш як роблю?

  так само по черзі дегустую, а ті які сподобались, фантіки відкладаю і купую на вагу)))

  отоді піршество на весь день)

 3. ))) Боже, 200 кілограм Гріші, танцюючого, це ж не всі витримають)))

  А той Гріша був видуманий, чи його реальний друг? Колись так мою подругу підписував у телефоні її коханий (теж жонатий) «Назар трактор»!! Як можна було так дівчину підписати?

  Я теж зараз цукерками від»їдаюсь. Можу за день з»їсти яєшню і салатик з капусти, але цукерок штук 10 як не з»їм, то можу на всіх кидатись. Чого мені бракує?

 4. мабуть цукерки АВКашні були. вони у них майже всі, як цукор плавлений з глиною. в Рошена смачніші, як на мене))

 5. фє, я як десь дістаю такі набори, то зі всього, що є всередині, залишаю максимум дві цукерки. все решта — назад в коробку і на смітник.

  і нащо, питається, такі помиї робити і ними дітей травити?

 6. Маніакально любив цукерки, але останнім часом виробники задовбали своєю якістю. Один раз натрапив на дуже смачний зефір, але в два рази дорожчий. Так, от магазин більше його не закупляв, бо дорого (навіть в великих супермаркетах нема). Щоб вийти з ситуації персонально замовляв собі ящик , то привозили. Але, коли останній раз замовив розпакував, а смак не той гади привезли просрочений, а я дурак-довольний не догледів. В кінці-кінців перейшов на фрукти, найшов точку з нормальними. Корисна і економна заміна (так як цукерки йдуть по ціні десь від 30грн, а ананаси від 18грн).

Обсуждение закрыто.