пічалька

пічалька

Немає у мене води, настрою і мозгів другий день.

вчора щось там прорвало. розрили увесь двір — а води так і нема.

вибігла ввечері курити без куртки на балкон — маю застуду.

вчора як дурна віджималась, присідала, качала прес — маю крепатурку.

під вечір мекнула з кумом 07 хортиці — думала вночі Богу душу віддам.

зранку шеф подзвонив, вичитав — бо на роботу не ходжу другий день. ну, не прийшла…. я ж не в хірургії працюю… тож мені — реанімація — безкоштовна газета накладом 400 примірників…

зіпсував настрій.

але, хто мені винен?

 

Хобіт винен!!!

не требе ржати!!! бо таки воно коротконоге, вухате,  волосате падло у всьому винне.  Вчора у нас останній сеанс був, а зі мною ніхто йти не захотів. НІХТО!!! я 10 чоловік обдзвонила. брешу — 11!!! у всіх були свої справи. кілька чоловік пропонували  мені в компанію своїх дітей, як зговорилися…  теж нічого)

я все розумію. але я розплакалася. бо я ж не винна, що у всіх справи, що у мене немає води, крепатура і застуда … залишилось тіко пити з кумом.

 

Вночі мені було страшно

всі пічальки і болячки злізлися на купу. і мені стало реально погано. десь в 2-й ночі стало дуже важко дихати і розболілося серце, піднялася температура, а ще будун. і я злякалася, бо подумала, що коли помру, то моє тіло так і лежатиме спотворюючись щонайменше три дні. раніше мої батьки нервувати не почнуть… а друзі, навіть найближчі — взагалі не нервуватимуть… мало лі куда я могла подітися. я ж сьогодні тут, завтра там — а раптом я на Мальдіви махнула…

це все сумно.

 

Не люблю січень

Бо роботи завжди купа, а працювати в пост святковому стані важко. вже й по тих святах, а толку у мене ніц.

 

дисер

через три місяці треба здати готову роботу, а у мене пес не валявся, кін не женився. може повішатися? га?

 

вода

Хоча, реально у мене все до води зводиться. була б вода!!! я не можу без води. у мене з нею своя лаф сторі. я завжди дуже довго стою в душі, прошу воду змити все погане, дякую їй… для мене вода — живе створіння. куди б я не приїхала — першим ділом — куштую воду, питаю її, яка тут земля і які люди… ну, правда… от мені б зараз на 15хв в теплий душ — була б мені радість…. ех)

 

 

 

пічалька: 5 комментариев

 1. нууу….

  ввімкнуть воду, ввімкнуть.

  Ну не пий більше, ну йоперний балєт. А де твоя мала була в той час?

 2. гостює в свого татка. взяв на канікули на кілька днів. там 5-ро дітей. вони гарно граються. звонила — їй там весело.

  тільки що воду включили!!!! ура-ура!!! біжу в душ)

 3. О, бачиш воду включили — сподіваюсь полегшало))

  А взагалі не треба над собою так знущатись, експериментатораша) Вже щось одне: чи пити, чи хворіти, чи спортом себе добивати.

 4. Краще спортом. Алкоголь не вирішить твоїх проблем, тільки нові створити може(

  Можеш з головою окунутися в дисер, роботи там, я так розумію, багато, отже це і потрібно, і корисно, бо відволіче твою увагу)

 5. Хоббіт. Потягнув друг в кіно, на Хоббіта, хоча я хотіла на Людину мафії з Бредом Пітом. Як можна через отого Хоббіта плакати?????????????? Ледь висиділа 3,5 години…
  Дисер. Тут має спрацювати фактор самолюбства… Так що я за три місяці не напишу якийсь сраний дисер????? Я ж гігант мислі….

  Без води: я б матюкалася!

Обсуждение закрыто.