Чистилище

Ще ніколи так не гордилася Українцями. Скільки віри і снаги у цьму народові, якщо вони перемогли у той час, коли було стільки сумнівів.

Мої Демон і Янгол тримали щити 20 дня. Янгол збрехав, що він у Львові, і скромно зізнався вчора, що «Ми з братом тільки повернулися додому. Не хотів тебе лякати.» Щасливий, піднесений, показово скромний.

А Демон в своєму стилі просто не брав трубку. Повернувся позавчора. З запалими очима. Його товариш загинув. Вчора привезли, поховали. Демон замкнувся в собі, дивиться спідлоба. Говорити не хоче. Але щось з’явилося у ньому таке… Ніби матеріалізувалося у  його скулах моє розуміння того, що я не даремно так люблю цього сукиного сина.

Я не злюся на нього. А коли залишаюся одна, закриваю очі і уявляю їх обох, там у вогні, разом плече до плеча….

 

 

кому это нужно?

От якби мені хтось сказав…

От дивіться, мені 30 років. У мне є дитина. Є своє житло. Я сама справляюся з усіма життєвими питаннями (гроші, ремонти, поїздки). У мене є коханець і суперовий секс. я гарно виглядаю і дуже собою задоволена. У мене є друзі. Живу так вже 5 років.

Скажіть, чому я впевнена, що мені треба чоловіка? топто, я не впевнена. а ще точніш, я думаю, що він мені на фіг не треба. Але я його постійно хочу. Постійно хочу, щоб у мене був чоловік. Хочу те, що мені не потрібне. Хтось знає, що з цим робити?

коли думаєш одне, а хочеш друге…